1. Prive, Everynight Topless & Nudo Show
  2. Tashme me tre lokacione per te qene me afer jush
    Ne Tirane, Durres, Sarande
  • Postimet e fundit-

  • Instagram

OUR EVENTS

See Events

NA KONTAKTONI

Shqiponja Strip club tashme njihet nga te gjithe si strip clubi me me emer ne Shqiperi. Tashme me 3 lokacione per te qene me afer jush, Tirane, Durres dhe Sarande, ne clubin tone te gjeni rehatine dhe te shkeputeni nga rutina apo streset e diteperditshme. Ne do ju bejme te kaloni nje nate vertet ndryshe dhe te paharrueshe. Mos hezitoni, vajzat tona po ju presin..

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Rruga Pavaresia, Durres, Albania
Rr.Abedin Dino(prane Martenitetit),Sarande, Albania
+355 67 20 28 222
info@stripclubshqiponja.com